به نام آنکه هستی نام او یافت فلک جنبش زمین آرام از او یافت.

درباره ما

معنی بیسیک چیست؟

در کامپیوتر و علم برنامه نویسی بیسیک یکی از زبان های سطح بالا و در عین ساده و روان که به کمک این زبان می توان برنامه نویسی انجام داد. سایت بیسیک کده نیز به دلیل ارائه آموزش های ساده وروان این نام را برای برندینگ خود برگزید.

 

در چه راستایی گام بر می داریم؟

سایت بیسیک کده با هدف ایجاد یک مرجع آموزشی کامل و قابل اعتماد در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل و برنامه نویسی در سال ۹۵ پا به عرصه وب نهاد تا بتواند پاسخ کاملی به نیاز های کاربران و مشتریان در این زمینه بدهد.

پرداخت مبلغ چگونه صورت می گیرد

تمامی تراکنش های سایت بیسیک کده به وسیله درگاه بانک پارسیان انجام می پذیرد.این درگاه از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب پشتیبانی می کند.

 

شیوه دریافت محصولات و خدمات بیسیک کده

جهت سهولت بیشتر در خرید شما کاربران عزیز محصولات ما در دو نسخه دانلود و پستی ارائه می گردد که می توانید نحوه دریافت هرکدام از نسخه ها را مشاهده بفرمایید.
نسخه دانلودی:در نسخه دانلودی جهت دریافت آموزش و فایل ها پس از اتمام مراحل پرداخت لینک های دانلود به شما نمایش داده خواهند شد و می توانید اقدام به دانلود آن ها نمایید و به منظور دسترسی دائمی به فایل تمامی لینک ها در پنل کاربری شما قرار خواهند گرفت.
نسخه پستی: در نسخه پستی محصولات به وسیله پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ساعت بدست شما خواهد رسید و همچنین بلافاصله پس از ارسال جهت اطلاع از وضعیت محصول شماره پیگیری برای شما ارسال خواهد.

پشتیبانی مشتریان

نحوه پشتیبانی محصولات 

جهت پشتیبانی محصولات شما می توانید در ۷  روز هفته ۲۴ ساعت روز اقدام به ارسال تیکت نمایید و به کلیه تیکت ها به صورت ۲۴ ساعته پاسخ داده خواهد شد و یا با شماره پشتیبانی سایت از ۹ صبح تا ۹ شب تماس حاصل فرمایید.

لازم به ذکر است پشتیبانی محصولات و خدمات مختص خریداران است.

 

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت تا یک ماه پس از خرید

در صورت عدم رضایت از هر یک محصولات خریداری شده به مدت یک ماه ، خریداران می توانند مبلغ پرداختی خود را دریافت کنند.