قوانین و مقررات سایت

قوانین استفاده از محتوای آموزشی سایت بیسیک کده

عدم انتشار و سواستفاده از محتوا غیر رایگان سایت

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و زحمت مدرسین بیسیک کده است. ازاین جهت،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،کپی برداری،انتقال و یا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون شک،تمامی حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به بیسیک کده و مدرسین بیسیک کده می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.


مالکیت حقوق مادی و معنوی آموزش ها در اختیار بیسیک کده استکپی برداری از فیلمها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از این جهت شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست و کاملا حرام است.


الزام به رعایت زمان بندی و نظم در تهیه آموزش ها

مجموعه های تهیه شده توسط مدرسین بیسیک کده،از ابتدای امر و اولین قسمت جهت فروش در سایت قرار می گیرد،اما مدرسین بیسیک کده موظف هستند نسبت به تکمیل و تهیه بخش های جدید آموزش ها در زمان مشخص شده به طور منظم اقدام نماید. در صورت عدم رعایت زمان بندی،بیسیک کده این حق را دارد که مجموعه را با اخطارهای قبلی،به حذف کند.


آپدیت و بروزرسانی در صورت لزوم

در صورتی که بدلیل تغییر تکنولوژی های روز،مفاهیم و محتوای موجود در آموزش های بیسیک کده،کهنه و یا قدیمی و یا ضد تکنولوژی روز باشند،در صورت نیاز و صلاحدید کارشناسان مربوطه، مدرسین بیسیک کده موظف خواهد بود نسبت به آپدیت و بروزرسانی مجموعه اقدام نماید تا همواره مجموعه های آموزشی به روز و مطابق علم و تکنولوژی روز،در اختیار کاربران قرار گیرد.


هماهنگی جهت شروع به تهیه آموزش

لازم است همواره مدرسین بیسیک کده قبل از شروع به کار و فعالیت و تولید مجموعه جدید،موضوع و روند تهیه آموزش را ابتدا با بیسیک کده هماهنگ کند.پس از تایید موضوعات و روند و مشخص شدن چهارچوب آموزش،مدرس می تواند شروع به تهیه و درج فیلمها در سایت نماید.


الحاق سورس کد و فایل های آموزشی به فیلم ها

مدرسین بیسیک کده موظف هستند علاوه بر خود فیلم ها،همواره تمامی سورس کدها و فایل های آموزشی را نیز به همراه فیلم ها قرار دهد.این امر در راستای رضایت کاربران و افزایش فروش مجموعه های تهیه شده تاثیر بسزایی دارد.


پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران قبل از خرید

مدرسین بیسیک کده موظف هستند که به سوالات قبل از خرید کاربران،در کوتاه ترین زمان ممکن،پاسخگویی نماید. این زمان نباید بیش از ۱۲ ساعت باشد. این امر موجب ارتباط تنگاتنگ بین کاربران و سایت خواهد شد که نهایتا منجیر به درآمد بیشتر مدرسین بیسیک کده خواهد شد.


پشتیبانی فنی (پس از فروش) توسط مدرس

تمامی محصولات بیسیک کده شامل پشتیبانی می باشد و مدرسین بیسیک کده ملزم به پاسخگویی به سوالات (بعد و قبل از خرید) کاربران می باشند.